top of page

DREAMLAND SAILORS

       Merkezimiz 

Teknelerimizi misafirlerimize Göcek merkezden teslim ediyoruz. Gerek birbirinden güzel koyları gerek Dalaman havaalanına olan yakınlığı ve de her gün öğle saatlerinde hareketlenen tatlı rüzgarıyla bu bölge yelken dünyasının gözdelerinden biridir.  

 

       Özellikle geceleri sakin deniz ve hava koşulları sayesinde güvenliği ve konforu ön plana taşıyan bu bölge aynı zamanda yatçılara sunulan hizmetlerle de adından sıkça söz ettirmektedir.  

 

Birçok koyda bulunan restoranlar iskelelerine ücretsiz bağlanma olanağı sağlarlar. Su, elektrik, duş, temizlik gibi hizmetler sağlarken okuma, dinlenme ve yüzme alanları da sunarlar.  

 

Bu bölgede başlıca gezilebilecek koylar: 

Kızılkuyruk Koyu, Küçükkuyruk Koyu, Kocabük , Göbün, Yavansu , Hamam Koyu, Kleopatra, Bedri Rahmi, Boynuzbükü, Sarsala, Sıralıbük, Yassıca adalar, Atbükü, Killebükü, Panço, Domuz adası, Tersane , Gemiler, İnlice, Küçük kargı, Katrancık Adası , Pınaraltı Koyu, Akvaryum koyu, Sarıyer Koyu, Issızkoy, Gökçe Koyu, Karacaören Adası, Darboğaz, Ölüdeniz, Kalevezir Koyu, Soğuksu Koyu, Mersin Limanı, Kelebekler vadisi, Kabak.

kisspng-facebook-logo-social-media-computer-icons-icon-facebook-drawing-5ab02fb6d19745.474
768px-LinkedIn_logo_initials.png
bottom of page