top of page

DREAMLAND SAILORS

Nasıl kiralarım ?

1. Kiralamak istediğiniz teknemiz için rezervasyon onayınızı ve kira sözleşmenizi size gönderiyoruz. Kira sözleşmeniz size ulaştıktan sonra imzalayıp kaptanlık belgenizin bir kopyasi ile tarafımıza ister e-posta, ister posta yolu ile  iletiyorsunuz. 

 

2. Tüm katılımcıların ismi, soy ismi, doğum tarihi, uyruğu, kimlik veya pasaport numaraları ile beraber eksiksiz doldurulmuş bir mürettebat listesini tarafımıza gönderiyorsunuz. Hepsi bu kadar!

Önemli Bilgilendirme : Teknelerimiz filotilla ve grup organizasyonları içindeki eğlence amaçlı yarışlar dışında yarış amacıyla kullanılamaz.

Depozito

2.500 € Yelkenli tekneler için.

3.500 € Katamaranlar için. 

İptal kosulları

Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra 24 saate kadar ücretsiz iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Rezervasyonunuzu yaptırdığınız tarihten itibaren 1 hafta içerisinde yapılan iptallerde kiralama ücretinin %12'si, hizmet bedeli olarak kesilir. Tekneye giriş tarihinize 30 gün veya 30 günden fazla zaman kaldıysa yapılan iptallerde kiralama ücretinin %50'si kesilir. Tekneye giriş tarihinize 30 günden az zaman kaldıysa yapılan iptallerde kiralama ücretinin tamamı kesilir.  

bottom of page