top of page

DREAMLAND SAILORS

Nasıl kiralarım ?

1. Kiralamak istediğiniz teknemiz için rezervasyon onayınızı ve kira sözleşmenizi size gönderiyoruz. Kira sözleşmeniz size ulaştıktan sonra imzalayıp kaptanlık belgenizin bir kopyasi ile tarafımıza ister e-posta, ister posta yolu ile  iletiyorsunuz. 

 

2. Tüm katılımcıların ismi, soy ismi, doğum tarihi, uyruğu, kimlik veya pasaport numaraları ile beraber eksiksiz doldurulmuş bir mürettebat listesini tarafımıza gönderiyorsunuz. Hepsi bu kadar!

Önemli Bilgilendirme : Teknelerimiz filotilla ve grup organizasyonları içindeki eğlence amaçlı yarışlar dışında yarış amacıyla kullanılamaz.

Depozito

2.500 € Yelkenli tekneler için.

3.500 € Katamaranlar için. 

İptal kosulları

Kiracı tarafından, tur gününe 61 gün ve daha fazla kala yapılan iptallerde kiracı kişi kiralayan kişiye İşbu sözleşmede yer alan kiralama bedelinin %30'unu ödemekle, tur gününe 31-60 gün kala yapılan iptallerde kiracı kiralayana İşbu sözleşmede yer alan kiralama bedelinin %50'sini ödemekle, tur gününe 1 ay ve daha az kala yapılan iptallerde ise, kiracı kiralayana İşbu sözleşmede yer alan kiralama bedelinin tamamını ödemekle yükümlüdür.

bottom of page